Autorská práva

Na serverech PLAYMOVIES.cz není uložen žádný obsah chráněný autorskými právy. Všechny soubory jsou uloženy na externích úložištích dat, které nejsou spojeny se serverem PLAYMOVIES.cz. Server PLAYMOVIES.cz nabízí pouze odkazy na soubory a nikoli samotné soubory. Nemáme vliv na obsah filmů na stránce. PLAYMOVIES.cz je pouze zprostředkovatelem externího obsahu a za právně chráněný obsah jsou zodpovědní poskytovatelé, kteří tento obsah hostují. Sami nemůžeme odstranit tyto soubory a také neposíláme žádné odkazy na externí obsah. Provozovatelé serveru PLAYMOVIES.cz si nejsou vědomi ohledně porušení autorských práv způsobenou odkazy zveřejněnými třetími stranami.

Provozovatel serveru PLAYMOVIES.cz nenese odpovědnost za porušení autorských práv, z důvodu toho, že žádné video se na serveru PLAYMOVIES.cz nenachází a nemá možnost si ověřit dodržování autorského práva ze strany jiných provozovatelů stránek, kteří tato díla zpřístupňují.

Server PLAYMOVIES.cz pouze odkazuje na videa, tzv. embedování, které bylo EU soudem prohlášeno jako legálné a tím server PLAYMOVIES.cz neporušuje žádný zákon, zdroj:
https://torrentfreak.com/embedding-copyright-infringement-eu-court-rules-141025/, https://edri.org/cjeu-embedding-copyright-infringement/, https://www.scribd.com/doc/244360017/EuGH-C-348-13-Framing/.

OSA (Ochranný Svaz Autorský) uznává, že použití embedovacích kódů není veřejným přenosem, resp. zpřístupňováním autorského díla veřejnosti podle platného autorského zákona a tudíž nepodléhá licencování.

V případě, že jste držitelem autorských práv, prosím, nekontaktujte server PLAYMOVIES.cz , ale poskytovatele, který má toto dílo na serveru uloženo. Pro odstranění obsahu chráněného autorskými právy a uplatnění si autorských práv, kontaktujte prosím přímo společnosti, které tyto soubory ukládají na svých serverech.

Comments are closed.